ˆ

Wyniki

Pobierz dane XML Zamówienie publiczne: Rozwiązanie problemów gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Bojadła poprzez zakup sprzętów niezbędnych do obsługi przydomowych oczyszczalni ścieków (ciągnika z czołowym ładowaczem, przyczepy i beczki asenizacyjnej)Drukuj informację Zamówienie publiczne: Rozwiązanie problemów gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Bojadła poprzez zakup sprzętów niezbędnych do obsługi przydomowych oczyszczalni ścieków (ciągnika z czołowym ładowaczem, przyczepy i beczki asenizacyjnej)

Szczegóły informacji

Rozwiązanie problemów gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Bojadła poprzez zakup sprzętów niezbędnych do obsługi przydomowych oczyszczalni ścieków (ciągnika z czołowym ładowaczem, przyczepy i beczki asenizacyjnej)

Status: rozstrzygnięty

Tryb: nieograniczony

Rodzaj zamówienia: Dostawy

Zamawiający: Gmina Bojadła

Finansowanie: Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Nr UZP: 606029-N-2018 z dnia 2018-08-20 r.

Termin składania ofert / wniosków: 2018-08-31 09:00:00

Termin otwarcia ofert / wniosków: 2018-08-31 09:30:00

Miejsce złożenia oferty: Urząd Gminy w Bojadłach, ul. Sulechowska 35, 66-130 Bojadła - pokój nr 8 (sekretariat urzędu)

Ogłoszono dnia: 2018-08-20 przez Grzegorz Bosy

Treść:

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętów niezbędnych do obsługi przydomowych oczyszczalni ścieków tj. ciągnika z czołowym ładowaczem, przyczepy i beczki asenizacyjnej o pojemności 8000m3 dla Gminy Bojadła.
Zamówienie podzielone jest na 3 części:
 
CZEŚĆ I:
Zakup i dostawa ciągnika komunalnego wraz z czołowym ładowaczem
 
KOD CPV: 16700000-2 - Ciągniki
 
Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawiera załącznik Nr 1a do SIWZ. Parametry określone w tym załączniku są MINIMALNYMI wymaganiami Zamawiającego i stanowią rozwinięcie poniższych wymagań:
        - Ciągnik wraz z ładowaczem fabrycznie nowy, rok produkcji min. 2018,  
- ciągnik musi posiadać wszelkie wymagane prawem dokumenty (świadectwa homologacji, zaświadczenie z przeglądów etc. celem jego rejestracji.
- Ciągnik wyposażony w silnik o mocy min.  110 KM przy 2300 obr/min,
- ciągnik wyposażony w czołowy ładowacz oraz łyżkę do materiałów sypkich o szerokości minimum 1,90 metra,
- pozostałe wymagania zgodnie z załącznikiem nr 1a do SIWZ.
 
Ciągnik z ładowaczem czołowym musi być wyprodukowany w 2018 roku. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z minimalnymi parametrami technicznymi wymaganymi przez Zamawiającego (Załącznik nr 1a). Ciągnik musi być przystosowany do zamontowania, uruchomienia i pracy ładowacza czołowego, wozu asenizacyjnego oraz przyczepy rolniczej. Ciągnik musi być kompatybilny z wyżej wymienionymi sprzętami.
 
Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia na własny koszt. Miejsce dostawy ciągnika: Urząd Gminy Bojadła, ul. Sulechowska 35, 66-130 Bojadła w godzinach pracy urzędu, po wcześniejszym umówieniu daty dostawy.
 
 
CZEŚĆ II:
Zakup i dostawa beczki asenizacyjnej
 
KOD CPV: 34144500-3 – Pojazdy do transportu odpadów i ścieków
 
Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawiera załącznik Nr 1b do SIWZ. Parametry określone w tym załączniku są MINIMALNYMI wymaganiami Zamawiającego i stanowią rozwinięcie poniższych wymagań:
        - beczka asenizacyjna fabrycznie nowa, rok produkcji min. 2018,  
- beczka musi posiadać wszelkie wymagane prawem dokumenty (świadectwa homologacji, zaświadczenie z przeglądów etc. celem jej rejestracji).
- Beczka musi posiadać dwukomorowy zbiornik o pojemności minimum 8000 litrów, w tym: 2000 litrów na czystą wodę, 6000 litrów na osady/nieczystości,
- Beczka wyposażona w kompresor o wydajności minimum 6500 l/min napędzany wałkiem z ciągnika, który umożliwia tankowanie i opróżnianie zbiornika,
- Beczka wyposażona w pompę wodną napędzaną hydraulicznie o wydajności 60 l/min i ciśnieniu 140 bar przez filtr i regulowany zawór bezpieczeństwa zasila zwijadło z wężem o długości 60m,
- pozostałe wymagania zgodnie z załącznikiem nr 1b do SIWZ.
 
Beczka asenizacyjna musi być wyprodukowana w 2018 roku. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z minimalnymi parametrami technicznymi wymaganymi przez Zamawiającego (Załącznik nr 1b). Beczka asenizacyjna musi być kompatybilna z wyżej wymienionymi sprzętami.
 
Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia na własny koszt. Miejsce dostawy beczki asenizacyjnej: Urząd Gminy Bojadła, ul. Sulechowska 35, 66-130 Bojadła w godzinach pracy urzędu, po wcześniejszym umówieniu daty dostawy.
 
 
CZEŚĆ III:
Zakup i dostawa przyczepy z nadstawkami burtowymi
 
KOD CPV: 34223300-9 – Przyczepy
 
Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawiera załącznik Nr 1c do SIWZ. Parametry określone w tym załączniku są MINIMALNYMI wymaganiami Zamawiającego i stanowią rozwinięcie poniższych wymagań:
        - przyczepa fabrycznie nowa, rok produkcji min. 2018,  
- przyczepa musi posiadać wszelkie wymagane prawem dokumenty (świadectwa homologacji, zaświadczenie z przeglądów etc. celem jej rejestracji).
- ładowność przyczepy minimum 6000 kg,
- Wysokość ścian skrzyni minimum 500mm oraz nadstawki z profilu PF o wysokości minimum 500mm wraz z obrzeżem minimum 70mm,
- pojemność i powierzchnia ładunkowa minimum 8000m3,
- długość skrzyni ładunkowej wewnątrz minimum 4000mm,
- pozostałe wymagania zgodnie z załącznikiem nr 1c do SIWZ.
 
Przyczepa musi być wyprodukowana w 2018 roku. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z minimalnymi parametrami technicznymi wymaganymi przez Zamawiającego (Załącznik nr 1c). Przyczepa musi być kompatybilna z wyżej wymienionymi sprzętami.
 
Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia na własny koszt. Miejsce dostawy przyczepy: Urząd Gminy Bojadła, ul. Sulechowska 35, 66-130 Bojadła w godzinach pracy urzędu, po wcześniejszym umówieniu daty dostawy.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gmina Bojadła
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Grzegorz Bosy
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2018-08-20
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Grzegorz Bosy
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2018-08-20 12:33:15
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Grzegorz Bosy
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2018-08-20 12:40:05
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Grzegorz Bosy
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2018-09-24 13:08:48
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
3781 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony